Kullanıcı Yorumları

 • mehmet alkan
  16 Ocak 2022

  sdfsdf

 • Hilmi KURT
  16 Ocak 2022

  Bütün videolarınızı can kulağıyla ve sessiz bir ortamda dinlemeye özen gösterdim. Benim için büyük artısı olacağına inancım tam. Sizin gibi kalite konusunda deha bir kişilikten eğitim almakta benim için bir şereftir. Saygılar benden efendim. Çocuğunuz yaşında olan birisi olarak söylüyorum bunu. Herşey için teşekkür ediyorum. Hayırlı akşamlar diliyorum Üstad.

 • Hilmi KURT
  15 Ocak 2022

  Bir Kalite Personeli Olarak Sami Bey gibi 35-40 Senesini Profesyonel Olarak Kalite'ye Adamış Birisinden Eğitim Almak Benim İçin Büyük Bir Şanstı. Teorik Olarak Eğitim Gayet Tatmin Ediciydi. Eksik Kaldığım Konularda Bana Büyük Katkısı Oldu. Online Eğitimle Sertifika Sahibi'de Oldum. Teşekkürlerimi Sunar, Başarılarınızın Devamını Dilerim.

 • Mehmet Alkan
  15 Ekim 2021

  Sami beyin çok akıcı ve anlaşılır anlatımından güzel bir eğitim alacağıma dair bir kanaat oluştu ben de. Kendisine verdiği bilgilerden ve sıcakkanlı tutumundan dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • Demet Sarıpınar
  15 Ekim 2021

  Bugün Yönetim Sistemleri Eğitimleri eğitimi aldık. Çok zevkli bir çalışmaydı.Emeklerinden dolayı Sami beye çok teşekkürler. Öğrenci olmayı özlemişiz.

 • Durmuş Güzel
  15 Ekim 2021

  Kurslarınız çok net ve açıktı. Benim kurs eğitmenim Sami beye çok çok teşekkür ediyorum. Bana bu kursları sunduğu ve bilgi verdiği için artı bütün sorularıma eksiksiz cevaplar verip her konuda yardım ettiği için çok çok teşekkür ediyorum.. Tüm çevreme önereceğim Emeğinize sağlık..

 • Mustafa Akköprü
  15 Ekim 2021

  Öncelikle böyle bir program sunduğunuz için teşekkürler.İş hayatımızda yeni başarılara yön verebilicez.Sami beyin açıklamalarından ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.


Yorum Yapın