Kurumsal

KADEM NİTELİKLİ VE KATMA DEĞER SAĞLAYAN EĞİTİMLERİN ÖNCÜSÜDÜR.
1997 yılında faaliyete başlayan KADEM, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren sektörün önde gelen kuruluşlarındandır. Kuruluşumuz bu güne kadar 300‘den fazla firmaya hizmet vermiştir. Danışmanlık yaptığı firmalarda yönetim sistemleri kurmuş ve belge almalarını sağlamıştır. KADEM, TURKAK ve dünyada saygın akreditasyon kuruluşları ve bunların akredite ettiği belgelendirme kuruluşlarıyla çalışmaktadır. Bugüne kadar 17.000’in üzerinde kişiye eğitim vermiştir. Bu kişiler hem Türk sanayiine ve ekonomisine katma değer sağlamış, hem de kendi gelişimlerine katkı sağlamışlardır

KENDİMİZE VE EĞİTİMCİLERİMİZE O KADAR GÜVENİYORUZ Kİ; VERDİĞİMİZ EĞİTİMLERDE KATILIMCILARIN GENEL MEMNUNİYET ORANLARI ? İN ÜZERİNDEDİR

Müşteri memnuniyetini sağlamak için, prensiplerimizden asla taviz vermeden çalışmak ve kuruluşlara katma değer sağlamaktır.

Danışmanlık yaptığımız firmaların çalışanlarına verdiğimiz eğitimlerle, firmanın yapısına uygun sistemler kurmak ve firmayı saygın, uluslararası platformlarda yarışabilen profesyonel bir kuruluş hâline getirmektir.

Hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlarda; kuruluşun faaliyet alanı, kültürü ve organizasyon büyüklüğüne uygun sistemler kurmak, kuruluşta verimlilik, kalite bilinci ve sürekli iyileştirmeyi sağlamaktır. KADEM çalışanları olarak, bu politikamızın uygulanmasında prensiplerimizden asla taviz vermeden kalite hedeflerimize ulaşmak, sistemimizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizi memnun etmek amacındayız. KADEM hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlayarak sektördeki öncülük görevini sürdürecektir.

KADEM HİZMETLERİNDE PRENSİPLERİMİZ;
- Hizmette yüksek kalite
- Müşteri memnuniyeti
- Uzmanlarıyla katma değer kazandıran hizmet
- Eğitimlerde verimlilik
- Güncel bilgi ve mevzuatı takip
- İnteraktif katılımlı eğitimler
- Kuruluşların gizlilik, etik ve bilgi güvenliği kurallarına uyum
- Daima ve her şeye rağmen dürüstlük
- Çalıştığımız her kuruluşun referansımız olması